KERKOHEN PUNONJES SHERBIMI

0 LEK

Shitet nga: erald 02 Gush 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kerkohen Punonjes Sherbimi, per grup te gatshem dhe per roje fizike, paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme.
Te interesuarit te jene te komunikushem dhe te bashkpunojne ne grup.
Per info. mund te kontaktoni cdo dite nga ora 09-18 ne numrin e tel. 069 5846 137
J'u faleminderit!
Leaflet
Në fillim