Furre per piceri , OKAZION !

600 EUR

Shitet nga: Pizza 03 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten 2 furre dhe 1 brumatrice per arsye mosperdorimi .
Shiten per pak dit okazion !
Per me shum informacion merni ne cel
Leaflet
Në fillim