Vaj ulliri ekstra I virgjer nga zonat e Vlores

7 000 LEK

Shitet nga: Vaj ulliri ekstra i virgjer 20 Nën 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Vaj ulliri ekstra i virgjer nga zona e Vlores.
Vaj eshte nxjerr para nje jave tek fabrika Musai ne Skrofotine ( nje nga fabrikat me te mira ne shqiperi mund ta shikoni ne internet).Larja e ullirit ndodh ne 24 grad dhe jo ne temperature te nxehte.Lloji i ullirit frantoj.
Cmimi 700 leke per liter.Vaji ndodhet ne Tirane.
Mbaj garanci per cilesine mund ti bejm analizat tek A.K.U.
Vaj ulliri ekstra i virgjer
0684390769
Në fillim