TRIMBLE Trimax Construction tripod

Shitet nga: Denis Petani Dje 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Per shitje Trimble Trimax Tripod per stacione topografike etj. Fiberglass, nuk bymehet ose tkurret, i ri fringo, purchased in Singapore Trimble shop.
Perfshihet dhe cante shpine
Nese keni pyetje ose oferte, kontakt numrin ne Whatsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim