Eni & Za Company

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Eni & Za Company 06 Sht 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shoqëria Eni & Za ofron projektim dhe prodhim në fushat e mëposhtme:

• Impjante inertesh lumi dhe mali
• Fabrika betoni (dixhitale)
• Impjante per prodhim kolle-fino-material mbushes (dixhitale)
• Kapanone dhe konstruksione te gjitha llojeve
• Paisje dhe vagona te gjitha llojeve (per miniera)
• Per HEC-et:
• Montim turbinash
• Saldim tubacionesh
• Prodhim dhe montim dizash etj.

Misioni ynë është, që të ofrojmë produkte inovative dhe shërbime inxhinierike në lëmin e makinerive, pajisjeve, linjave dhe fabrikave, për prodhimin e materialeve të ndërtimit, prodhimin dhe montimin e konstruksioneve industriale, montimin në teren të tubacioneve të hidrocentraleve, etj.
Synimi ynë është, që të japim zgjidhjen më të mirë inxhinierike, që në përputhje me nevojat e klientëve të ofrojmë gjetje specifike, që kombinojnë cilësinë evropiane me çmimet e tregut shqiptar.

Web: www.eni-za.com
e-mail: info@eni-za.com
Facebook: https://www.facebook.com/eniza2014
Tel: 0682040710
Eni & Za Company
0682040710
Leaflet
Në fillim