Telecon

0 LEK

Shitet nga: Orgito 08 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes nje telefon homtom ne nje gjendje shume te mire i pagervishtur fare dhe me xham brojtes.Telefoni ka 16 gb memorje dhe e shes per gjendje ekonomike kush eshte i interesuar mund te na kontaktoj ne kete numer telefoni:0676496317
Cmimi:I diskutueshem
Leaflet
Në fillim