Tavolina dhe karrige

1 200 000 LEK

Shitet nga: Arshi 08 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
7 tavolina dhe 28 karrige ne gjendje shume te mire shume pak te perdorura te firmes ARDENO (nje milion e dyqinde mileke)
Leaflet
Në fillim