Surefire U2 ultra

250 EUR

Shitet nga: Ed Sot 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Elektrik Surefire U2 Ultra , se bashku me 8 bateri , € 250 - i pa diskutueshem
0692919454

Vetem per te apasionuarit e outdoors activities, mundesia e vetme per te bere per vete nje elektrik kaq unik ,
Me poshte mund te shikoni dhe reviews ne youtube
Në fillim