SUPER OKAZION,Shitet Garsionere e mobiluar

24 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 27 Jan 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SUPER OKAZION,Shitet Garsionere e mobiluar ne zonen e QESARAKES,FRESK.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me punime tejet cilesore i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar e cila eshte ndertuar nga nje firme teper prestigjoze.
Punimet e brendshme jane nga me te mirat e mundshme dhe arredimi eshte kryer nga nje arkitekt.
Zona ofron te gjitha kushtet per te kryer nje jete sa me te mire.
Siperfaqja eshjte 40m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 24.000 euro.
NXITONI TA BENI TUAJIN KETE SUPER GARSIONERE.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
Real Estate I-Deal
0682017333
Leaflet
Në fillim