Shitje te pajisjeve per dyqan lulesh

0 EUR

Shitet nga: Botanika 23 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Frigorifer i ri 4 muaj i perdorur i ber per lule /tavolina ekspozimi +2 tavolina pune /ndricimin abazhur spote led /rafte druri /ndarse ambienti me struktur hekuri dhe xham 3.50m e larte dhe 3m e gjer plus aksesore qe nevojiten dyqanit .
Botanika
0694428571
Leaflet
Në fillim