Shitet Sistem Freskie (fog) per lokale 2,000€

Shitet nga: Doni Dje 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet sistem FOG, 2 muaj i perdorur. Sistemi ka: pompe, timer, 25 spucatore, dhe tubin per 40 m linear. Sistemi eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim