Shitet kelysh hasky

200 EUR

Shitet nga: Husky 01 Gush 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shite kelysh hasky siberian kafe.1 mujsh e gjysem femerMe libreze dhe vaksin te bere kemi edhe qafore dhe ushqim per qenin falas.Shitet per arsyje emigrimi .Qeni kushton 200 euro cmim i diskutushem.Na kontaktoni per me shume informacion 0684036560
Leaflet
Në fillim