Shitet ekspres kafeje Ama

5 500 LEK

Shitet nga: Linda 19 Nën 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet ekspres kafeje i perdorur vetem 8 muaj. Eshte ne gjendje sh te mire
Ekspresi ka dhe pershates kapsule qe mbushet me kafe.
7000 leke total ekspresi bashke me pershtatesin e kapsules, pa pershtatesin 5500 leke
Leaflet
Në fillim