Publikuar: Pri 15 2022 08:22

Shiten Pleystation okazion

Publikuar: Pri 15 08:22
Shikime: 109
Ps 5 1 cop me 7 lojra dhe 2 leva me garanci 1vit .
Ps 4 5 cop me 13 leva dhe 26 lojra te fundit .
Ps3 3 cop me 12 leva dhe lojrat t insaluara t saj .
8 TV 50 polsh LG viti 2020 pothuajse t reja .
8PC gaming
8 karike perkatese per PC
16 gaming serdile orginale per Playstation .
1 PC kryesor me muzik perkates per ambientin .
2 Shisha t pajisura .
Cmimi i diskutueshem nr cel dhe Wacap. 0683850064
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
109
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683850064

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione