Shiten 2cigare elektronike vape

100 LEK

Shitet nga: Xhulio 29 Tet 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten vape te ardhur nga italia per arsye mos perdorimi nga personi qe i shet
Ne kuti te perdorura vetem 5dit dhe 1rezistenc te pa perdorur
Cmimi i pa diskutueshem
100mij lek te dyja
Leaflet
Në fillim