Shisha ODUMAN N2 Travel shume praktike

50 EUR

Shitet nga: Shisha 20 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes shishen e cilesise shume te larte Oduman N2 Travel HighTech e cila eshte shishe shume praktike sepse te gjitha pjeset futen ne çanten e saj speciale. Shisha eshte profesionale dhe nuk dallon asgje nga shishet e medha. Per me shume shiqo fotot dhe videon ne likun me poshte:https://youtu.be/rcpLtQQ3-sY

Shisha vjen me poste brenda pak dite.
Per me shume info me shkruani ne viber apo whatsapp ne numrin +38344901903
Leaflet
Në fillim