Publikuar: Qer 22 2021 10:56

Shes tavolina dhe karige + stola

LEK

Publikuar: Qer 22 10:56
Shikime: 65
Shes tavolina dhe karige druri me ngjyre are ne gjendje shume te mire
Shume pak te perdorura
Po ashtu edhe stola dhe tavolina drase te punuara me mjeshteri
Nr.kontakti 067 41 35 081
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
65
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674135081

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione