Shampo me Vaj Argani

800 LEK

Shitet nga: DyqanTaxi 25 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pure Shampoo Argan Oil for hair Uses

Vaji i Arganit është bërë i famshëm që kur përfitimet shëndetësore të ofruara nga ky vaj “mrekullibërës” janë njohur dhe kuptuar. Ky vaj presohet në të ftohtë nga fruti i pemës të Arganit.

Ajo që e bën Argan Oil kaq të dobishëm, është përmbajtja e lartë në vitamina A, C dhe E, si dhe antioksidante, acid linoleik dhe acide yndyrore Omega-6. Kur aplikohet nga jashtë, ndihmon në rigjenerimin qelizor e si rrjedhojë në lëkurë e flokë më të shëndetshëm. Ja pse mund ta keni vënë re në listat e përbërësve në shumë produkte bukurie.

Tashmë, në industrinë e kozmetikës, vaji i arganit është një nga përbërësit kryesorë të produkteve të shtrenjta dhe ekzotike, ekliziri i “rinisë së përjetshme” dhe një aset i ri dhe i pazëvendësueshëm në këtë fushë.

Ky produkt permban vajin e arganit 100% biologjik pa humbur asnje vitamine te tij. Te gjitha te ruajtura per te qene sa me eficente dhe te ndikojne ne permiresimin e lekures dhe flokeve tuaj. Floke me te shendetshem, te forte dhe plot shkelqim. Floket thuhet se jane gjysma e bukurise, kujdesuni per ta ashtu si e meritojne.


Karakteristika

Dobishme për të gjitha llojet e lëkurës për shkak të përmbajtjes së saj të pasur të acideve yndyrore.
Siguron lagështi për lëkurën tuaj, flokët e kokës dhe kutikulat e thonjve.
Ndihmon për të qetësuar, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën nga elementët e ndryshem
Argan Oil organik ndihmon për të ruajtur një ekuilibër të shëndetshëm pH të lëkurës suaj.

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi!

Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111
Transport ne te gjithe Shqiperine🚖
Paguaj kur merr porosine💰


http://bit.ly/2pT8OPi

#arganhairoil #arganoil #vajargani #vajarganiperfloke #shampoperfloketedrejta #shampoperflokekacurrela #dyqanonline #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline
DyqanTaxi
0682141111


WhatsApp:
0682141111
Leaflet
Në fillim