Publikuar: Mar 14 2023 11:10

Scooter Eleketrik => Trekstor E Gear SI I RI

EUR

Publikuar: Mar 14 11:10
Shikime: 2147
Shitet Skcooter (Skuter) Elektrik thuajse i pa perdorur
Marka: Trekstor E Gear
Distanca: 25-30 km
Shpejtesia 25 km/h
Ndricim para dhe mbrapa
Mbrapa pulson kur frenon
Lidhet dhe me bluetooth

Skuterin mund ta testoni
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2147
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione