Router wifi

0 LEK

Shitet nga: Elektronic 09 Korr 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten Routera Mikrotik modele te ndryshme
Me wifi dhe pa wifi..
Elektronic
Leaflet
Në fillim