Ps3 11 lojra 2 leva 1 fish, HDMI, fish interneti

200 LEK

Shitet nga: Rigja 28 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ps3 ka 11 lojra: dragon Ball xenoverse, dragon Ball raining blast 2, star wars, Naruto Shippuden ultimate ninja storm generation dhe storm 2, rad faction Armageddon, assassin Creed revolution, pes 2012, blur, grand turizmo 5, resistenc fall of man ne disk, 2 leva nje loj e dawnloduar ne gjendie te shkelqyer. SHITJET JAN FINALE POR CMIMI I PA DISKUTUESHEM!!!
Leaflet
Në fillim