Premium King Honey , Mjalte Sex 100% BIO Natyral

1 200 LEK

Shitet nga: Marlond Driza 04 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Premium King Honey është mjaltë me ekstrakte bimorë i cili ndihmon FEMRA & MESHKUJ të çdo moshe në mardhënien seksuale.
100% i Testuar
100 % Efikas
100 % BIO Natyral & i shëndetshëm

ÇMIMI (Posta Falas në të gjithe Shqipërinë)
1 Kuti (2X15gr) – 1200 LEK (10 Euro)

Përbërësi kryesorë i Mjaltit Premium King është epimediumi, i njohur si “Barishtja e cjapit me brirë”, një bimë afrodiziake natyrale e cila rritet në shumë pjesë të Europës dhe Azisë. Ndaj ky suplement ushqimorë i shëndetshëm ka krijuar besueshmeri në treg dhe mund të konsumohet lehtësisht nga çdo grupmoshë.

Efekti te meshkujt:
-Ndalon ejakulimin e parakohshëm dhe mosfunksionimin erektil (Impotenca Mashkullore)
-Ereksion mashkullor të fortë dhe fuqi ne shtimin e sasisë së spermës.
-Efekti zgjatë shumë kohë.
-Ndihmon ne rritjen e fuqisë seksuale dhe të nivelit të energjisë.
-Shton kohëzgjatjen e ereksionit.
-Rritja e dëshirës për mardhënie seksuale.

Efektet te femrat:
-Në pikën G ndihet një ndjenjë cilësie.
-Më shumë kënaqësi dhe rehati.
-Rritja e dëshirës për mardhënie seksuale (LIBIDO BOOSTER).
-Zvogëlimi i frikës dhe shqetësimit.
-Zgjidhet problemi i vaginës së tharë.
-Rritet intensiteti i kënaqësisë seksuale.


Marlond Driza
+355672347084

WhatsApp:
+355672347084
Leaflet
Në fillim