Parkete

0 LEK

Shitet nga: Parkete gjermane/franceze 09 Nën 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Parkete 8mm AC4 dhe 8mm AC5
Me reliev te ndjeshem
Shumellojshemeri ngjyrash!!
Me super cmime!!
Kontaktoni ne 0686054494..
Parkete gjermane/franceze
0686054494


WhatsApp:
0686054494
Leaflet
Në fillim