Pajisje multifunksionale DSP

Shitet nga: Albtech_elektronic 11 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 490 LEK

Komuna: Tiranë
➡️Zierse vezesh
✅Me mbeshtjellje metalike
✅Pergatit vezet dhe i zien ato
✅Ngroh supen ose mishin
✅Ngrohja me avull
⏰Cdo gje ne kohe rekord⏰
📬Transport ne te gjithe Shqiperine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim