Paisje restorant

1 000 EUR

Shitet nga: Adi 28 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Furre ne gaze dhe korent. sobe me 4 vatra. fritez patatesh.
Leaflet
Në fillim