paisje per piceri

Shitet nga: Elton Dje 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
shiten pajisje picerie komplet..furre picerie Zanolli italiane me gaz me tull shamoti lart dhe posht.kapaciteti i furres per 6 pica.frigorifer banak picerie dhe brumatice plus t gjitha pajisjet e tjera per piceri.cmimi 2200€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim