Publikuar: Mar 21 2022 04:27

OKOZION! Tavolina dhe karrige per Bar, Restorante dhe Piceri

EUR

Publikuar: Mar 21 04:27
Shikime: 593
SUPER OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI. Shiten tavolina dhe karrige druri me konstruksion metalike, te perdorura vetem 3 muaj ne sezon. Jane ne gjendje te shkelqyer, te dizenjuar nga arkitekti. Kapaciteti eshte deri ne 110 persona. Tavolinat jane me dimensione te ndryshme dhe te pershtatura per 4-10 persona. Gjithashtu shiten edhe paisje kuzhine, furre pice, banko pune, frigorifera ngrires, sobe dhe fritez portative, si dhe te gjitha serviset per kapacitetin e lartepermendur. Cmimi i diskutueshem! Shiten edhe te ndara.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
593
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione