ofroj Sherbim Taksie 24 ore

1 LEK

Shitet nga: Al Bright 25 Gush 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofroj sherbim taksie 24 ore ne zonen e Tiranes. Nr telefoni: 0676454448 dhe 0695328333
Al Bright
0695328333
Leaflet
Në fillim