Oferte e Limituar

Shitet nga: Albtech_elektronic 11 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Lehtesi dhe Shpejtesi
Produkti me i shitur
Makineria e kokoshkave vjen tek ju me super nje super cmim
Nr kontakti 069 233 7463
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim