Motorr ATV Me Bateri Per Femije

359 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Buzi Store 24 Maj 22:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Motorr ATV Me Bateri Per Femije
▪I pershtatshem per femije deri ne 12 vjec.
▪Sistem i sigurt frenimi.
▪Shpejtesia 20-30 km/h.
✅Karikuesi brenda paketimit.
Cmimi = 359 Euro
Buzi Store
Në dyqanin tonë do të gjeni gjithcka sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Cilesia dhe cmimi eshte prioriteti yne. Çdo gjë që ju duhet e gjeni këtu. Blerje online e shpejtë dhe e sigurt. Pagesa behet vetem pas pranimit te produktit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zyra Kryesore mbas Casa Italia, Rruga pavaresia Tregoje në hartë
0693310003
https://www.buzisport.com
Leaflet
Buzi Store
Biçikleta Elektrike Me Bateri 439 EUR
Karrige Me Lëkundje 49 EUR
Pompa Lavazhi 119 EUR
Kondicionerë me Ujë 452 EUR
Në fillim