Mini Motorr ATV Me Bateri Per Femije

359 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Buzi Store 24 Maj 22:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Motorr ATV Me Bateri Per Femije.
I pershtatshem per femije deri ne 12 vjec.
Sistem i sigurt frenimi.
Shpejtesia 20-30km/h.
Karikusi brenda Paketimit.
Cmimi per vetem 359 Euro.
Buzi Store
Në dyqanin tonë do të gjeni gjithcka sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Cilesia dhe cmimi eshte prioriteti yne. Çdo gjë që ju duhet e gjeni këtu. Blerje online e shpejtë dhe e sigurt. Pagesa behet vetem pas pranimit te produktit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zyra Kryesore mbas Casa Italia, Rruga pavaresia Tregoje në hartë
0693310003
https://www.buzisport.com
Leaflet
Buzi Store
Llambadarët ILUMINARE 5 990 LEK
Llambadarët ILUMINARE 79 EUR
Motorr Bosch 850 EUR
Fenelina RGB Kroskoti Sipas Muzikës 990 LEK
Në fillim