Lavatrice Bosch dhe Idesit

6 000 LEK

Shitet nga: Enrik Pupe Sot 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kam dy lavatrice Bosch dhe Indesit per te shitur njera ne gjendje pune dhe tjetra mund te riparohet.
Enrik Pupe
0688717285

WhatsApp:
0688717285
Në fillim