Kurse profesionale: Make-up artist, Parukeri

0 LEK

Shitet nga: TI Institute 16 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
✔️Jeni duke kërkuar ta ktheni Pasionin tuaj në Profesion? ⁣•Trajnimi HBC është projektuar që të formojë profesionistë të kompletuar në fushën e bukurisë. ⁣• Ky trajnim ju formëson me një standart ndryshe! ⁣• Në përfundim të saj ju do të dini si t’i shërbeni klientit që nga egzaminimi e deri në ekzekutim dhe këshillim. ⁣✔️Hair Beauty Consulant ( Hbc ) Përfshin trajnimin në tre aspekte:⁣⁣⁣

⁣⁣⁣

•Parukeri (3 muaj)⁣⁣⁣

•Make Up Artist (2 muaj)⁣⁣⁣

•Marketing & Manaxhim Salloni (1 muaj)⁣ ⁣

•Konsulencë Imazhi (1 muaj)⁣⁣⁣

⁣⁣⁣

- Përmes HBC vendos bazat e një profesionisti që do të bëjë ndryshimin.⁣⁣⁣

⁣⁣⁣

- Investo zgjuar në të ardhmen tënde!⁣⁣⁣

⁣⁣⁣

👉🏼Regjistrohu në HBC : +355 69 803 337/ ⁣⁣⁣

E-mail: info.tiinstitute@gmail.com

TI Institute
+355698033375

WhatsApp:
+355698033375
Leaflet
Në fillim