Ishull ngrires Alpina 210

1 380 EUR

Shitet nga: Dajti Construxion 27 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ishull ngrires Alpina 210 me divizore i pershtatshem per supermarkete dhe markato mishi.
Dajti Construxion
0675043302


WhatsApp:
0675043302
Leaflet
Në fillim