Dhome Frigorifer kontinier

Shitet nga: Iveco 11 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR   3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Kontinjer dhome frigoriferike me permasa 3x2
E pershtatshme per kamioncin ose ambjent te ndryshem , punon dhe 3 fazorsh edhe 12v
Ne gjendje perfekt .
Frigorifer,kontinier ,Iveco, sprinter , Nissan , Ford , Iveko , 2000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim