Dhoma SPA & Sauna

1 599 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Buzi Store Dje 17:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
🎍Dhoma SPA & Sauna🌿
🌞Të përshtatshme për shtëpi, resorte, hotele, palestra, etj.
🌿Dhomat e saunës për 1-5 persona.
🎋Ideale për SPA, palestra, apo kushte shtëpie.
🌱Materiali Hemlock.
✅Panele kontrolli.
✅Nxehës InfraRed.
✅Xham i temperuar.
✅Ionizues oksigjeni.
✅USB dhe Radio.
✅Ndricim luksoz eksterior.
Buzi Store
Në dyqanin tonë do të gjeni gjithcka sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Cilesia dhe cmimi eshte prioriteti yne. Çdo gjë që ju duhet e gjeni këtu. Blerje online e shpejtë dhe e sigurt. Pagesa behet vetem pas pranimit te produktit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zyra Kryesore mbas Casa Italia, Rruga pavaresia Tregoje në hartë
0693310003
https://www.buzisport.com
Leaflet
Buzi Store
Llambadarët ILUMINARE 57 EUR
 Llambadarët ILUMINARE 70% Ulje 39 EUR
Makina e ëndrrave 242 EUR
Motora ATV 799 EUR
Në fillim