Dhom frigoriferike

4 500 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: arjan d 28 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
frigoriferi esht i ber ne vitin 2012 dhe esht me siperfaqe 10 metra me 6 metra po i lart 2.8 metra. ka goxha hapsir
shitet x mos perdorim cmimi esht teper i arsyeshem nen kosto x te interesuarit te kontaktoj ne 0685111500 na shkruani x info tjera ne whats ndodhet ne fushkruj pran Serave
cmimi 5000 euro i diskutushem
arjan d
0685111500
Leaflet
Në fillim