Cigare elektronike SmoK slm (slim)

3 500 LEK

Shitet nga: Anonim 14 Gush 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Cigare elektronike shume pak e perdorur thjesht e provuar per dy dite.Ngjyra e Kuqe.Gjendje ekselente!Vjen me dy koka per te hedhur lengun.Cigarja shitet dhe me lengun perkates qe eshte perdorur vetem pak me shije CocaCola.Nqs nuk jeni te interesuar per lengun mundemi te flasim per cmimin.Dergoni email nqs jeni te interesuar.Emaili:merrjepuser@gmail.com
Anonim
Në fillim