Biciklete

11 000 LEK

Shitet nga: Biciklete 07 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Mtb 26 "tornado"
Marshe 7x3
Amortizimi perpara dhe mbrapa
Biciklete
0686875410
Leaflet
Në fillim