Biciklete

95 LEK

Shitet nga: Neritan 30 Korr 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shesim biciklete 28 inch trup alumini me amortizator dhe e kompletuar . Mos hezitoni t na kontaktoni
Neritan
0693467783
Leaflet
Në fillim