Biciklete Ne Shitje

1 500 LEK

Shitet nga: Mario 27 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet biciklete ngjyre jeshile mat , Gomat nr. 26, ne gjendje shume te mire, me sirene policie dhe mbajtese telefoni me marshe.
Nr. Tel. 0684823823
Vendndodhja :Tirane, Sauk
Leaflet
Në fillim