Banak freskus

0 LEK

Shitet nga: Esat 26 Jan 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Banak freskus dhe figorifer kollon freskues ne gjende shume te mire.
Shiten per shkak mbyllje aktiviteti.
Cmimi i arsyeshem.
Leaflet
Në fillim