➡️Multi cooker bremen 🇩🇪MADE IN GERMANY🇩🇪

Shitet nga: Albtech_elektronic 11 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Tiranë
✅8-menu multi funksionale
rizoto,peshk,drithera,mish pule,qofte,petulla,supe,fasule
✅Shtojini ushqimit vitaminen B12,B6,C dhe lene ushqyese te tjera
✅Me proces ringrohje dhe te mbajtjes ne temperature konstante per tu ushqyer kurdo ✅E thjeshte ne perdotime ne menyren e prekjes
📬Transporte falas ne te gjithe Shqiperine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim