Ps4+call of duty modern warfare

25 000 LEK

Shitet nga: Xhozef 27 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Arsye mosperdorimi dhe ne gjendje te mire
Leaflet
Në fillim