Publikuar: Korr 12 2018 02:00

Kelyshë qenësh

Publikuar: Korr 12 02:00
Shikime: 6
Ne disponojme këlyshër qenërish të ndryshem (English Bulldog, French Bulldog, Pomeranez, etj).
Janë race e paster, gezojne shendet te plote. Per momentin jane me nenen e tyre dhe ju si kliente jeni te mirepritur te zgjidhni te preferuarin tuaj dhe ta rezervoni ate. Jane te vaksinuar dhe higjenikisht te paster. Kelysherit duan nje familje, por me pare trajnohen tek ne qe te mund te bejne veprimet baze te jetes se nje qeni, pra aktivitetin mesimin e menyres se te ushqyerit dhe vetkujdesjes.

Pervec kesaj gjate perkujdesjes perfshihen lojerat me birila, ushqimi i perzgjedhur, vendi fjetjes dhe shume me teper. Ata disponojne edhe dokumentacionin e nevojshem per transport nderkombetar. Gjinia e qenushave mund te perzgjidhet nga ju. Per cdo info ju lutem kontaktoni me email ose whatsapp.

Qenushet jane te kontrolluar nga veterineri.
Ndodhemi ne Frankfurt dhe ofrojme transport me cmim te arsyeshem
Ju mirepresim ne cdo kohe!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione