Biçikleta

250 EUR

Shitet nga: Elvis 13 Sht 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Biçiklet kursi gjendja perfekte pothuajse e re
Cdo gje fabrike biçikleta eshte e perbere e gjitha me alumin dhe punimi eshte bere mw alumin te derdhur
Nuk duket asnje shenje saldimi ne trup
Leaflet
Në fillim