Publikuar: Maj 02 2022 09:45

Shiten 8 PC+ 1 kryesor okazion

Publikuar: Maj 02 09:45
Shikime: 82
Shiten 8pc plus 1 kryesor 9 total
Te kompletuara me 8 monitor
8 tastiera me drita
8 kufje dhe 8 maus !
Dhe 8 karike gaming
Bashk me mobilimin cmimi okazion !!!
Nr cel dhe wacap 0683850064 flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
82
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683850064

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione