Shesim cano ne Ksamil - sarande . Kemi dy kanoe t

900 000 LEK

Shitet nga: agim 02 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Sarandë
Shesim cano ne Ksamil - sarande . Kemi dy kanoe teke dhe nje per dy persona . 3 Kanot me nje cmimi te mire 900.000 ( nente qind mijeleke ) te vjetra. Tel:+355 69 24 84 713 .
Leaflet
Në fillim