Publikuar: Dhj 14 2018 02:17

PAISJE PER BAR KAFE

EUR

Publikuar: Dhj 14 02:17
Shikime: 101
OKAZION SHITEN PAISJE LOKALI SI BANAKU ME GJITHE VITRINE 6 KOMPLETE TAVOLINASH DRURI TE BERA ME POROSI 100 PER 1OO DRU TE BLERA TE 6 600 MIJ LEK 2 TAVOLINA ME GJITHE KARRIKE PER AMBJENTIN E JASHTEM DY KOLLTOQE ME SHILTE PER AMBJENTIN E JASHTEM NJE TV PLAZEM 32 POLSH DY PANORAMA TE MIRA DHE TE KUSHTUSHME NJE FRIGORIFER KOLLONE OSE NDERROHEN ME NJE MAKINE
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
101
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692045120

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione