Lajthi italiane

500 LEK

600 LEK

Shitet nga: Fari 28 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shesh lajthi italiane uniforme dhe te medha
Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e telefonit 0699560213
Cmimi eshte 500 lek/kg
Leaflet
Në fillim